• Oferty szkół ponadpodstawowych

• Dni Otwarte w Zespole Szkół nr 2   we Wrocławiu ,,Samochodówce”.

To wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać naszą placówkę, jej program nauczania, atrakcyjną  bazę dydaktyczną, a także spotkać nauczycieli i uczniów.

Termin Dni Otwartych:

26-27 kwietnia 2024 r.      Godz. 9.00-13.00

Harmonogram Wydarzeń:

Zaczynamy o godzinie 9.00 w budynku szkoły.  Tutaj otrzymacie Państwo informację o misji, wartościach oraz unikalnych programach nauczania.

Zwiedzanie Szkoły:

Zapraszamy do zwiedzenia naszej szkoły. Przewodnicy będą dostępni, aby oprowadzić Państwa po najciekawszych miejscach w szkole, a z perspektywy uczącego się ucznia opowiedzieć dlaczego warto wybrać ,Samochodówkę” jako placówkę do dalszej edukacji młodego człowieka.

Spotkanie z Nauczycielami:

•             W salach lekcyjnych będzie okazja spotkania się z nauczycielami, którzy opowiedzą o swoich przedmiotach i metodyce nauczania. Zaprezentują metody nauczania i przybliżą charakterystykę zajęć.

Budynek  Warsztatów Szkolnych:

• Prezentacja przebiegu zajęć praktycznych dla poszczególnych kierunków kształcenia.
          • Przegląd bazy dydaktycznej.
          • Loteria fantowa

Jesteśmy przekonani, że Dni Otwarte pozwolą Państwu lepiej zrozumieć, dlaczego nasza szkoła jest wyjątkowym miejscem nauki i rozwoju.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu i odkrywania, dlaczego nasza szkoła to idealne miejsce dla Waszego dziecka.

Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie pod numerem [Twój Numer Telefonu] lub drogą mailową na adres [Twój Adres E-mail].

Z wyrazami szacunku,

Liceum Ogólnokształcące w Trzebnicy zaprasza na Drzwi Otwarte.