• DRODZY RODZICE !!!

•    W Szkole Podstawowej Nr 2 w Obornikach Śląskich i w Integracyjnym Żłobku Miejskim „Pod Grzybkiem” w Obornikach Śląskich od roku szkolnego 2018/2019 będzie prowadzone

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest to zintegrowany system oddziaływań profilaktycznych, diagnostycznych, leczniczo – rehabilitacyjnych i terapeutyczno – edukacyjnych, prowadzony przez interdyscyplinarny zespół specjalistów.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka ma na celu pobudzanie i stymulowanie ruchowego, poznawczego, emocjonalnego i społecznego rozwoju dziecka od chwili wykrycia u niego niepełnosprawności do czasu podjęcia nauki w szkole czyli od 0 do 8 roku życia.

Dzieci przyjmowane będą na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydanej przez Zespół Orzekający w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Zespoły Wczesnego Wspomagania Rozwoju  gwarantują każdemu dziecku (z opinią  o wczesnym wspomaganiu rozwoju) bezpłatne, specjalistyczne wsparcie i stymulację rozwoju.

OFERUJEMY:

• indywidualną terapię psychologiczną i pedagogiczną
              • indywidualną terapię logopedyczną
              • rehabilitację ruchową
              • terapię integracji sensorycznej

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Obornikach Śląskich, ul. Wyszyńskiego 24 i w Integracyjnym Żłobku Miejskim „Pod Grzybkiem” w Obornikach Śląskich, ul. Kasztanowa 2.

Zapisy rozpoczną się od 16 sierpnia wyłącznie w  Szkole Podstawowej Nr 2.

Zajęcia w Żłobku będą prowadzone na zlecenie Szkoły.