• REGULAMIN KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Regulamin

1. Każda z klas wybiera przedstawicieli rodziców, którzy będą sprzedawać na stoiskach.
          3. Na kiermaszu NIE MOŻNA sprzedawać napojów (w kartonikach, puszkach, butelkach itp.) – wyjątkiem są kawa i herbata, barszcz czerwony. NIE MOŻNA także sprzedawać dań gorących  typu fast food (zapiekanki, tosty, frytki, gofry itp.)
          4.  Każda klasa samodzielnie organizuje sobie stoisko do sprzedaży w piątek (15 grudnia) w godzinach popołudniowych lub w dzień kiermaszu od godziny 7:00 do 8:40, na którego przygotowanie ma do dyspozycji trzy stoliki. Towary muszą być opatrzone widocznymi cenami. Produkty spożywcze powinny być porcjowane, gotowe do sprzedaży. Sprzedawcy winni posiadać odpowiednie stroje oraz rękawice. Szkoła będzie otwarta w tym dniu od godz. 7.00.
          5. Celem kiermaszu jest integracja społeczności szkolnej oraz lokalnej, a także pozyskanie  funduszy dla klas .

Sprzedaż dozwolona jest tylko w sali gimnastycznej na stoiskach.

Nie wolno klientów zmuszać do kupna swojego towaru!

Kiermasz świąteczny odbędzie się 17 grudnia 2017 r.

między godziną 9.00 a 14.00

w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2