• Witamy na naszej stronie.
          • Weź udział w konkursie:)

Tematyka prac może obejmować walory architektoniczne (charakterystyczne budynki, miejsca) oraz krajoznawcze Powiatu Trzebnickiego. Konkurs organizowany jest w ramach zadania „Festiwal w przestrzeni OD-DO na terenie Powiatu Trzebnickiego" współfinansowanego ze środków Powiatu Trzebnickiego.

Adresaci: Do udziału zapraszamy - dzieci przedszkolne ( wiek 3-6 lat) oraz uczniów klas w kategoriach wiekowych I - III , IV - VI, VII - VIII.
            Format i technika prac: Do konkursu można zgłaszać prace wykonane dowolną techniką plastyczną na papierze w formacie A4.lub A3.Opis pracy umieszczony z tyłu powinien zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, klasę oraz tytuł pracy
            Termin: Prace należy dostarczyć do 30 maja do biblioteki szkolnej. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 czerwca 2024 roku.
            Nagrody: Na laureatów czekają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Trzeb

• Zapraszamy!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach Śląskich i Stowarzyszenie OŚ Racing Team zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II Rodzinnym Rajdzie Rowerowym "Dwójki.

Zapraszamy całe rodziny, grupy szkolne, przedszkolne i każdego chętnego!

Dzieci bez karty rowerowej pod opieką osób dorosłych, osoby niepełnoletnie posiadające kartę rowerową z pisemną zgodą rodzica/opiekuna na udział w imprezie lub pod opieką dorosłych.

• „Przestrzeń od- do”

Fundacja Żaczek działająca na rzecz Szkoły Podstawowej Nr 2 w Obornikach Śląskich wraz z Radą Rodziców Szkoły, przystąpiła do realizacji projektu polegającego na zagospodarowaniu terenu wokół placówki.
            Jak już informowaliśmy zostaliśmy laureatami 7 edycji konkursu grantowego Moja Mała Ojczyzna Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego! Przyznano nam 39 973,58 zł. złotych !!! Całość projektu to wartość ponad 50 tys. zł. Rada Rodziców Szkoły oprócz wkładu pozafinansowego wesprze projekt w wysokości ok. 5 000,00 zł.

• Brawo!

Uczniowie naszej szkoły, trenujący na co dzień w Obornickim Klubie Rowerowym OŚ Racing Team, w minioną sobotę wzięli udział w 3 edycji Pucharu MTB Kocich Gór w Mienicach.

Oto wyniki:

Jan Wujczak - III miejsce w kat. chłopców 8-10 lat 🥉