• Zajęcia rękodzielnicze

•   Oto, co działo się dziś podczas pierwszych zajęć rękodzielniczych, realizowanych w ramach gminnego projektu "Powrót na 6 - integracja i edukacja", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Co z tego będzie? Prosimy o cierpliwość.

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy!

• Światowy Dzień Uśmiechu

• 07.10.2022 uczniowie klasy 2B obchodzili Światowy Dzień Uśmiechu. To radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.

• Sky Walk

•  Dnia 4 pażdziernika klasy 7a,7b i 8a w ramach gminnego projektu unijnego "Powrót na 6 - integracja i edukacja" wybrały się na wycieczkę do Świeradowa Zdrój na Sky Walk. Wspólnie spędzony czas pozwolił na integrację grup klasowych i poznanie okolic Pogórza Izerskiego. A okolica przywitała nas jesienną aurą.

Więcej zdjęć można obejrzeć w Albumie fotograficznym.

• Europejski Dzień Języków

•   26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie podczas lekcji języka angielskiego wykonali plakaty przedstawiające najważniejsze informacje dotyczące wybranych państw, a także tego dnia ubrali się w barwy wybranego państwa. Mogli także wysłuchać znanej piosenki z filmu Kraina Lodu w 25 różnych językach. Na korytarzach szkoły można podziwiać prace uczniów, a także zapoznać się z gazetką zawierającą ciekawostki ze świata języków.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.

• Wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego

• 30 września 2022 roku odbyły się w naszej szkole wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowali przedstawiciele klas 4-8. W wyniku głosowania wybraliśmy na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Zofię Jakacką z klasy 8a, zastępców Julię Wróbel z klasy 7b i Marcina Jurczyszyna z klasy 7a. Życzymy owocnej pracy!

• Wybory Rzecznika Praw Ucznia

•    30 września 2022 roku odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia. Uczniowie wybrali na swojego Rzecznika Panią Jolantę Dyjakon. Pani Jolu gratulujemy i dziękujemy, że wyraziła Pani chęć bycia naszym rzecznikiem.

• Dzień Chłopaka w 6a

•  Z okazji Dnia Chłopaka składamy wszystkim chłopcom, a szczególnie tym z naszej klasy wszystkiego najlepszego. My ten wyjątkowy dzień uczciliśmy klasowym wyjściem na pizzę. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą dziewczyny z 6a.