• Kibicujemy!

•   Nasze uczennice pojechały na turniej do Warszawy "Łączy Nas Niepodległa" Dziewczynki przez dwa dni będą grały z drużynami z całej Polski. Jest to pierwszy trzydniowy turniej dziewcząt. Dziewczęta czeka weekend pełny doświadczeń i emocji. Jest to największy turniej w Polsce, a uczestniczy w nim 105 zespołów. Mecze rozgrywane są na 10 halach. Trzymamy kciuki i zapraszamy do oglądania wyników i zdjęć z turnieju.              Link do wydarzenia https://www.facebook.com/profile.php?id=61552913853273

• Świętujemy

•  11 listopada Dzień Odzyskania Niepodległości to dla Polaków symbol walki o wolność, symbol wiary, nadziei, miłości i zwycięstwa. Z tej okazji uczniowie klasy 3a przygotowali uroczysty apel.

Tu można zobaczyć film , a więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.

• Kolejny sukces Mikołaja!

•   Spieszymy donieść o kolejnym wielkim sukcesie Mikołaja Pery z klasy 1a. Nasz szachista był jednym z 96 zawodników ze szkół podstawowych z całej Polski, którzy zmierzyli się w finale Szachowego Grand Prix OSE. Turniej odbył się 4 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Mikołaj, po rozegraniu 11 partii, zajął 7 miejsce w Polsce w kategorii chłopców z klas 1-2. Mikołaju, gratulujemy Ci i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach szachowych.

• Gratulujemy naszym uczniom!

•   8 listopada 2023 r. nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym etapie XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego. Za naszą i waszą wolność”. Wszystkim udało się awansować do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w grudniu, we Wrocławiu. Gratulacje dla Marianne Dehue, Filipa Szemiela, Antoniego Smuga i Aleksandra Kielera. Powodzenia w kolejnym etapie!

• Kapsuły czasu Pierwszaków

• Dzień przed uroczystością Pasowania  uczniowie klasy 1a i 1b zamknęli swoje KAPSUŁY CZASU. Znalazły się w nich m.in. autoportrety, pierwsze klasowe zdjęcia, listy obecności, plan lekcji i inne ciekawostki.

Kapsuły, które przechowa Pani Dyrektor, wrócą do dzieci (a może raczej młodzieży) w 2031 r., kiedy będą kończyć ósmą klasę. Jak bardzo się zmienią? Czy będą pamiętać o swoich rysunkach z 2023 r.? Dowiemy się tego w czerwcu 2031 roku. Pewnie będzie sporo śmiechu i wspominania tego fajnego, choć czasami trudnego początku klasy I.

Więcej zdjęć można obejrzeć w Albumie fotograficznym.