• Regulamin korzystania z boiska szkolnego w czasie pandemii

• Regulamin korzystania z  boiska sportowego

w Szkole Podstawowej  Nr 2 w  Obornikach Śląskich

w okresie pandemii koronawirusa COVID - 19

od dnia 11 maja 2020 r. do odwołania.

Każda osoba korzystająca z kompleksu boisk obowiązana jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem.

1.   Administratorem kompleksu boisk jest Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Obornikach Śląskich.

2.   Boisko  będzie udostępniane w poniedziałki, wtorki i piątki od godziny 9 do 13 i w czwartki od 13 do 16 (godziny mogą ulec weryfikacji w razie potrzeb) tylko dla uczniów naszej szkoły. W tym czasie nie będzie udostępniony budynek szkolny.

3.   Z każdego boiska korzystać mogą wyłącznie grupy zorganizowane - maksymalnie 6 osób na boisku. Dzieci do lat 13 mogą korzystać z boiska tylko pod opieką osoby dorosłej, która wliczana jest do grupy 6 osób. Do grupy 6 osób nie wlicza się trenera (dla grup szkoleniowych) i pracowników Szkoły.

4.   Korzystanie z boiska wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 12:00 pod nr tel. 71 310 21 56

5.   Osoba dokonująca rezerwacji odpowiada za całą grupę.

6.   Rezerwacja zostaje anulowana jeśli grupa nie potwierdzi obecności na miejscu w wyznaczonym czasie. Czas każdej rezerwacji jest automatycznie skrócony o 15 minut - na potrzeby zejścia grupy z boiska i zachowania należytej przerwy pomiędzy grupami.

7.   Za rzeczy pozostawione na terenie boiska administrator nie odpowiada.

8.   Warunkiem korzystania z boisk jest posiadanie odpowiedniego stroju  i obuwia sportowego.

9.   Korzystający z boisk mogą korzystać wyłącznie z własnego sprzętu sportowego.

10.   W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych obiekt będzie nieczynny.

11.   W celu zapewnienia bezpieczeństwa:

- korzystający z boisk wchodząc i wychodząc zobowiązani są do dezynfekowania dłoni, korzystając z ogólnodostępnego dozownika płynów do dezynfekcji,

- podczas korzystania z boisk obowiązują ogólne zasady zachowania bezpieczeństwa, administrator nie odpowiada za bezpieczeństwo i ewentualne urazy ciała,

- na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa – nie dotyczy osób przebywających na płycie boisk.

12. Użytkownicy korzystają z boisk na własną odpowiedzialność  i odpowiadają materialnie za umyślne zniszczenia.

13. Wstęp na boiska poza wyznaczonymi godzinami otwarcia i bez uprzedniej rezerwacji jest bezwzględnie zakazany.

14.  Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu, a w szczególności do poleceń pracowników Szkoły

15.  W razie naruszenia powyższego regulaminu oraz pozostałych obostrzeń związanych z pandemią COVID 19 administrator ma prawo usunąć korzystającego lub całą grupę korzystających z terenu obiektu,   w skrajnych przypadkach wezwać Policję.

16.   Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem porządkuje regulamin ogólny obiektu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

w Obornikach Śląskich