• Spotkanie z artystą

•     W ubiegłą środę w grupie Krasnali zawitała Artystka - Plastyk, pani Małgorzata Herman. Pani Małgosia, która nota bene, jest pracownikiem naszej szkoły, wprowadziła nas w arkana sztuki. Pokazała czym malarz posługuje się w swojej pracy, z jakich korzysta narzędzi i jak po kolei odbywa się proces twórczy.

Dzieci samodzielnie stworzyły paletę barw, którą następnie wykorzystaliśmy by wspólnie namalować obraz. I tak powstał, jak przystało na grupę Krasnali, nasz KRASNAL.  Serdecznie dziękujemy pani Małgosi za super zabawę i mamy nadzieję na kolejne spotkanie.

• Odyseusze z 4b

• Przez pół roku, drużyna dzielnych Odyseuszy z 4b:

Odkrywała talenty.

Poszerzała horyzonty.

Uczyła się myśleć inaczej.

Dzięki ogromnej pracy twórczej, wyjątkowej współpracy drużynowej oraz wsparciu Rady Rodziców i naszej szkoły jedziemy na Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu który już 15-16 kwietnia w Gdyni. Trzymajcie za nas kciuki.