• Spotkanie z Panem Pawłem

•    3 lutego 2023r. nasze przedszkole odwiedził artysta- muzyk Paweł Tur. Człowiek o ogromnej sile charakteru, optymizmu, żywiołowości i szczerości. Sam o sobie mówi "Muzyka to ja, ja to gitara". Grupa "Misie" i "Motylki" długo przygotowywały się do tego spotkania. Wspólnie z artystą dzieci miały okazję zaśpiewać piosenkę z jego repertuaru "Dla Ciebie" z serialu "Tatuśkowie".

Każde z dzieci mogło zagrać na gitarze Pana Pawła. Uwięczeniem spotkania było zdjęcie indywidualne oraz grupowe z muzykiem. W ramach podziękowań dzieci wykonały piękne rysunki oraz pamiątkową koszulkę. Pan Paweł przekazał swoją solową płytę "Wilk". Ten dzień wywołał u dzieci, jak i artysty, wiele uśmiechu i pozytywnych emocji. Mamy nadzieję na częstsze odwiedziny       w naszych murach zgodnie z obietnicą samego artysty.

Tutaj można zobaczyć więcej.

• Podwójne srebro!!!!

•    1 lutego nasza szła wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej klas 4-6 w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu grupach wywalczylismy 2 miejsce. GRATULACJE!

Skład drużyny dziewczat: Benita B., Maja L., Emilia K., Iga K., Ola K., Marianka D., Martyna P., Monika D., Olga N., Ewa J.

Skład drużyny chlopcow: Damian S., Iwan G., Mateusz I., Karol K., Michał L., Dominik R., Jakub S., Michał T., Karol Z.